رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر :
در موضوع به جای آنکه بنشینیم مردم به سمت ما بیایند ما بیاد به طرف آن‌ها برویم

23 ارديبهشت 1402
به جای آنکه بنشینیم که مردم به سمت ما بیایند ما خود فعالانه باید پیگیر باشیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت : در موضوع جوانی جوانی به جای آنکه بنشینیم که مردم به سمت ما بیایند ما خود فعالانه باید پیگیر باشیم.

دکتر حسن ملکی‌زاده در یازدهمین قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود : طرح جوانی جمعیت، اصلی‌ترین طرح در سطح بهداشت و حتی در سطح کل کشور است که برای تحقق اهداف قانون جوانی جمعیت اهتمام جدی همه سازمان‌ها لازم است.

این مقام مسئول با تاکید جدی بر این حضور همه مدیران سطوح بالا در قرارگاه جوانی جمعیت الزامی است گفت : جوانی جمعیت، معیار عملکردی همه ماست چرا که اصلی‌ترین چالشی که در آینده کشور را تهدید می‌کند همین موضوع جمعیت است.

وی هشدار داد : موضووع جمعیت هم تهدید و فرصتی استراتژیک برای کشور است و همه باید دست به دست هم بدون بهانه برای این موضوع اقدامات جدی کنیم.

دکتر ملکی‌زاده به مدیران مرتبط تاکید کرد که بخش‌های زایمان در بیمارستان مورد بررسی منظم و جدی قرار بگیرد و تکریم ماردان باردار در اولیت‌های همه بخش‌ها باشد.

قانون جوانی جمعیت باید مطالبه همه افراد جامعه بشود

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست گفت : آگاهی و اشراف به قانون جوانی جمعیت برای همه جامعه ضروری است چرا که این قانون باید مورد مطالبه تمامی افراد جامعه باشد.

دکتر قاسم برجوئی‌فرد افرود : با توجه به اینکه اکثر مواد قانون جوانی جمعیت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی است باید همه مدیران با تسلط به این قانون هم بتوانند وظایفی که مربوط به خودشان می‌باشد را متحقق کنند و هم  بتوانند  پیگیری تکالیف دستگاه‌های دیگر باشند.


کلمات کلیدی:
دانشگاه.علوم.پزشکی     بوشهر     جمعیت     افزایش.جمعیت     فرزند.آوری     قانون.جوانی.جمعیت    
دکتر.ملکی‌.زاده.     دکتر.برجویی        

تاریخ بروز رسانی:   23 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >