در یک سال گذشته؛
بیش از 70 درصد از زنان واجد شرایط در دشتستان مشاوره فرزند آوری دریافت کرده‌اند

16 خرداد 1403
رئیس گروه بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در طی یک سال گذشته بیش از ۷۰ درصد از زنان واجد شرایط سنین ۱۰ تا ۵۴ سال همسردار در دشتستان مشاوره فرزند آوری دریافت کرده‌اند.

فضه امیری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مقوله جمعیت و افزایش فرزند آوری که مسئله فرزند آوری و مسئله نسل را در بیانات خود بسیار مهم بیان کرده‌اند، گزیده‌ای از قوانین حمایت از خانواده و جوانی جمعیت توسط واحد سلامت خانواده به‌تمامی ادارات و نهادهای شهرستان ابلاغ‌شده است. وی تصریح کرد: در سال گذشته در حدود ۵۰ هزار و ۳۰۴ نفر از زنان واجد شرایط همسردار که حدود ۷۰ درصد است توسط بهورزان و مراقبین سلامت مستقر در خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت مشاوره‌های فرزند آوری را دریافت کرده‌اند.
امیری همچنین بیان کرد: بنا به ماده ۴۶ پرداخت فوق‌العاده کمک به فرزند آوری به صورت پلکانی به ازای تولد فرزند اول به بعد در جمعیت تحت پوشش با هماهنگی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و حضور مسئولین شهرستان از پرسنلی که در امر افزایش موالید در شهرستان موفق بوده‌اند، در محل ستاد نماز جمعه شهر برازجان با اهدای هدیه و لوح از آنان تقدیر به عمل آمد.


کلمات کلیدی:
    مشاوره.فرزندآوری     فضه.امیری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >